KAJ SMO IZVEDLI PO ODDELKIH

• Kotiček z enciklopedijami v knjižnici.
  • Intervju: Oddelek povabi gosta.

V oddelek 3.c so povabili učiteljico Saro in jo intervjuvali kot razredno učiteljico in kot učiteljico plesa.

• Oddelčni POKAŽI, KDO SI.

Oddelek 3.b in 5.c sta pripravila ta dogodek, nekateri učenci in tudi individualna spremljevalka so pripeljali hišne ljubljenčke.

• Oddelek 4.a so imeli uro družabnih iger.
  • Pri urah TJA v oddelkih od 1. do 3. razreda so se učenci učili ob pomoči plišastih igrač, ki so govorile angleško.
  • Učenci 3.r. so imeli predstavitev psa reševalca naše psihologinje Neje.
  • Prvi razredi so izdelovali zapestnice prijateljstva in brali tematske knjige.
  • c, 3.b in 2.a so reševali križanke in rebuse.
  • a je imel delavnico izdelave drevesa prijateljstva.
  • Učenki 7.d sta se samoiniciativno priključili nekaterim aktivnostim tedna otroka v času PB.

SKUPNA AKCIJA: MOJ ZAKAJ – TVOJ ZATO

7 oddelkov (1.b, 2.a, 2.b, 3.a in 3.c, 5.a in 5.b) je prispevalo zelo zanimiva vprašanja. V kategoriji razreda bo nagrajeno po eno vprašanje – skupaj 4 nagrajenih vprašanj, ki jih bom izobesila na pano v avli s pripisom. Nagrada je priznanje in sladkarija.

En oddelek (3.a) je prispeval odgovore na postavljena vprašanja. Najbolj zanimivo bo razglašeno na panoju in nagrajeno s priznanjem.

DAN UČITELJEV, 5.10.2023

Učenci so za svoje učiteljice  ali o dnevu učiteljev pripravili:

• darilca presenečenja v 2.a in 5.b,
  • učenci 2.c so učiteljico na ta dan spraševali, kar so hoteli,
  • v 1.b so zapeli pesmi kot čestitko,
  • c je prispeval plakat o dobrih učiteljicah za razstavni pano v avli,
  • a je izdelal diplomo za učiteljico, pripravil slavnostno izročitev diplome s spremnim govorom in aplavzom.

Poročilo pripravile mentorice tedna otroka.

FOTOGRAFIJE