MARATON4102 UČENCA NAŠE ŠOLE NA LJUBLJANSKEM MARATONU!!!!!!

V soboto, 27. 10. 2018, so se učenci naše šole množično udeležili 23. Ljubljanskega maratona.

Vreme je bilo tekačem izjemno naklonjeno. Otroške noge so bile nabrušene in učenci so komaj čakali, da se odpravijo na štart. Dobre volje in nasmejanih obrazov ni manjkalo., tako na štartu kot na cilju. teka.

Promocijskega teka za učence od 1. do 5. razreda se je udeležilo 79 učencev. Šolskega teka za učence od 6. do 9. razreda pa 23 učencev naše šole. Rezultate slednjih si lahko ogledate tudi na uradni spletni strani maratona.

Vsem tekačem čestitamo za udeležbo in se veselimo naših novih skupnih športnih aktivnosti.

Učitelji športa

  • VABILO NA SPLETNO RAZSTAVO GALE SUČIĆ

    VABILO NA SPLETNO RAZSTAVO GALE SUČIĆ

           VABILO          NA SPLETNO RAZSTAVO SLIK GALE SUČIĆ,     Preberi več
  • 1
  • 1
  • 1

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..