CILJ >>  Vzpodbujanje učencev k aktivnemu preživljanju prostega časa.

KOLO2Učenci, ki še nimajo kolesarskega izpita, kolesarijo v spremstvu odrasle osebe. Ostali učenci lahko samostojno. Svoje poti/razdalje beležijo in tako šola zbira skupno število prevoženih kilometrov.

Kdaj lahko kolesarijo? Doma, po vsakdanjih opravki in na krajših izletih s starši.

Z učenci od 3.-9. razreda smo se dogovorili, da bomo izvedli medrazredno tekmovanje.
Vsak sodelujoči učenec bo na priloženo tabelo mesečno beležil prevožene kilometre. Tabelo učenci oddajo vsak 1.teden v mesecu za pretekli mesec predstavniku » Vodnikovih kolesarjev« v razredu.
Vmesne rezultate bomo mesečno objavljali na oglasni deski in spletni strani.

Učenci 1. in 2. razreda letos še ne bodo vključeni v medrazredno tekmovanje. Veseli pa bomo tudi vašega prispevka. Pridno beležite kilometre in svoje tabele oddajte učiteljicam podaljšanega bivanja.

Morda se premislimo in vas dodamo v tekmovanje, če boste nabrali veliko kolesarskih kilometrov.