V okviru ljubljanskega tekmovanja v odbojki za starejše deklice so naše učenke dosegle odličen rezultat - 3. mesto. V preteklih mesecih so odigrale 9 dvobojov in si z dobro igro ter predvsem fantastično energijo ter nenehnim napredkom, najprej priborile polfinale, nato pa še finale. 

V sredo, 18. 1. 2023, se je v telovadnici naše šole odvil še turnir najboljše četverice. Dekleta so se po uvodnem porazu proti OŠ Kolezija, uspele zbrati in premagati ekipo OŠ Danile Kumar. Verjemite, veselje je bilo nepopisno. S tem dosežkom so si zasluženo okrog vratu obesile bronaste kolajne.

20230118 151112

Še uradni rezultati finalnega turnirja:

1. mesto: OŠ Sostro
2. mesto: OŠ Kolezija
3. mesto: OŠ Valentina Vodnika
4. mesto: OŠ Danile Kumar

Čestitamo igralkam. Učitelji športa smo ponosni na vas.

Zapisala: Maruša Klopčič

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..