Spoštovani starši!

Učenci so v šoli prejeli seznam gradiv (učenikov, delovnih zvezkov in pripomočkov), ki jih bodo potrebovali v naslednjem šolskem letu.

Učencem omogočamo, da si učbenike lahko brezplačno izposodijo iz učbeniškega sklada. Učenci od 1. do 3. razreda prav tako dobijo brezplačno delovne zvezke iz učbeniškega sklada. Ostale potrebščine morate starši kupiti sami. Za učence od 4. razreda dalje pa morate delovne zvezke in ostale potrebščine starši kupiti sami.

Za prevzem učbenikov od 2. do 9. razreda ni potrebno oddjati nobenih dokumentov.

SEZNAM UČBENIKOV, DELOVIH ZVEZKOV IN POTREBŠČIN

1. do 5.r  PRENOS

6. do 9.r PRENOS

Prilagamo tudi povezavo do ponudnika Kopija-nova, na kateri dostopate do seznama učbenikov in delovnih zvezkov in na njej LAHKO naročite vse potrebno. To je samo dodatna možnost. Kje boste kupili vse potrebno za šolo, je vaša svobodna odločitev.

KOPIJA NOVA