V tednu od 16. do 20. maja bomo na šoli gostili mobilnost v projektu YEDTKA. Pridružilo se nam bo 14 učencev in 9 učiteljev iz Nemčije, Latvije, Estonije in Finske. V mobilnosti bo sodelovalo tudi 13 učencev in 5 učiteljev naše šole.

Učenci bodo raziskovali kranjsko sivko, njeno povezanost s slovensko kulturno dediščino in z našim obstojem. Spoznali bodo urbano čebelarstvo v Ljubljani ter pridobljeno znanje prenesli v svoj domači kraj.

Prav tako bodo učenci posneli izobraževalni video o medijski pismenosti, ki ga bomo uporabili za izobraževanje učencev vseh partnerskih šol.

Naši gostje bodo začutili bodo utrip naše šole, Ljubljane in spoznali del Slovenije.

V mednarodnih skupinah bodo razvijali predloge ter iskali rešitve za ohranitev čebele, izdelali bodo številne izdelke iz čebeljih produktov, gnezdilnice za divje opraševalce in v šolskem atriju posejali medovitne rastline.

Na koncu bo naša šola bogatejša za panjske končnice, s katerimi bomo obeležili in ovrednotili naše srečanje.

Spodaj lahko dnevno spremljate naš napredek in kako lepo se imamo.

Made with Padlet

 

LOGO 2

LOGO 1

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..