PREGLED DOPOLDANSKIH GOVORILNIH UR ŠOLSKO LETO 2020/2021

5. DO 9. RAZRED

5. a

TATJANA FURJAN                                                

PETEK, 9.20-10.00

5. b

KOČEVAR JANA

SREDA 2. URA

5. c

MARJETA RAZTRESEN

SREDA, 12.05-12.50

5. d

KOTROMAN SARA

PONEDELJEK 2. URA

6. a

TOMY FARKAŠ

SREDA, 12.05-12.50

6. b

ANDREJA KOSTREVC

SREDA, 11.15-12.00

6. c

ANITA BROLIH

TOREK, 9.20-10.05

6. d

ANITA LOGAR

PETEK, 11.15-12.00

7. a

JOŽE FRANKO

ČETRTEK, 8.30-9.15

7. b

MITJA KOS

ČETRTEK, 8.30-9.15

7. c

SABINA PETAČ                   

PETEK, 10.20-11.05

8. a

MERCEDES SOJER

TOREK, 12.55-13.40

8. b

MARJANA MAVSAR

TOREK, 11.15-12.00

8. c

URBAN HERZOG

ČETRTEK, 12.05-12.50

8. d

VIKTORIJA BIZJAN OGRIN

ČETRTEK, 9.20-10.05

9. a

GREGOR ŽAGAR

PETEK, 11.15-12.00

9. b

PETRA ROTAR

SREDA, 9.20-10.05

9. c

ANTONIJA SABOTIN PEČNIK

PONEDELJEK, 12.05-12.50

NATAŠA ARČON TRILER

PONEDELJEK, 12.05-12.50

VESNA BRANICA

TOREK, 8.30-9.15

RENATA FILIPIČ

TOREK, 10.20-11.05

SUZANA FURJANIČ GLADEK

PO DOGOVORU

VALERIJA JAPELJ

PO DOGOVORU

SABINA JELEN

SREDA, 9.20-10.05

IRENA KNEZ

TOREK, 10.20-11.05

TEJA KOPRIVC

PONEDELJEK, 11.30-13.30

NAN LAPANJA

PETEK, 8.30-9.15

ALEŠ NOSAN

TOREK, 12.05-12.50

ROBERT PAVLI

SREDA, 10.20-11.05

ANJA RAJBAR

ČETRTEK, 11.15-12.00

ROK ROJKO

PONEDELJEK, 8.30-9.15

MIROSLAVA ŠIJANEC

ČETRTEK, 9.20-10.05

BILJANA VARAGIČ

PONEDELJEK, 11.15-12.00

DAMIJAN VEHAR

PONEDELJEK, 11.15-12.00

AIDA ZORC

PO DOGOVORU

5. a

TATJANA FURJAN                                                

PETEK, 9.20-10.00

5. b

KOČEVAR JANA

SREDA 2. URA

5. c

MARJETA RAZTRESEN

SREDA, 12.05-12.50

5. d

KOTROMAN SARA

PONEDELJEK 2. URA

6. a

TOMY FARKAŠ

SREDA, 12.05-12.50

6. b

ANDREJA KOSTREVC

SREDA, 11.15-12.00

6. c

ANITA BROLIH

TOREK, 9.20-10.05

6. d

ANITA LOGAR

PETEK, 11.15-12.00

7. a

JOŽE FRANKO

ČETRTEK, 8.30-9.15

7. b

MITJA KOS

ČETRTEK, 8.30-9.15

7. c

SABINA PETAČ                   

PETEK, 10.20-11.05

8. a

MERCEDES SOJER

TOREK, 12.55-13.40

8. b

MARJANA MAVSAR

TOREK, 11.15-12.00

8. c

URBAN HERZOG

ČETRTEK, 12.05-12.50

8. d

VIKTORIJA BIZJAN OGRIN

ČETRTEK, 9.20-10.05

9. a

GREGOR ŽAGAR

PETEK, 11.15-12.00

9. b

PETRA ROTAR

SREDA, 9.20-10.05

9. c

ANTONIJA SABOTIN PEČNIK

PONEDELJEK, 12.05-12.50

NATAŠA ARČON TRILER

PONEDELJEK, 12.05-12.50

VESNA BRANICA

TOREK, 8.30-9.15

RENATA FILIPIČ

TOREK, 10.20-11.05

SUZANA FURJANIČ GLADEK

PO DOGOVORU

VALERIJA JAPELJ

PO DOGOVORU

SABINA JELEN

SREDA, 9.20-10.05

IRENA KNEZ

TOREK, 10.20-11.05

TEJA KOPRIVC

PONEDELJEK, 11.30-13.30

NAN LAPANJA

PETEK, 8.30-9.15

ALEŠ NOSAN

TOREK, 12.05-12.50

ROBERT PAVLI

SREDA, 10.20-11.05

ANJA RAJBAR

ČETRTEK, 11.15-12.00

ROK ROJKO

PONEDELJEK, 8.30-9.15

MIROSLAVA ŠIJANEC

ČETRTEK, 9.20-10.05

BILJANA VARAGIČ

PONEDELJEK, 11.15-12.00

DAMIJAN VEHAR

PONEDELJEK, 11.15-12.00

AIDA ZORC

PO DOGOVORU

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..