Na topel oktobrski četrtek, 12. 10. 2023, so se učenci naše šole udeležili jesenskega krosa ljubljanskih šol v parku Tivoli. Učenci in učenke prvih razredov so se na njihovem prvem šolskem krosu spoprijeli z 270 metrsko progo. Svoj krstni nastop so dobro opravili. Učenci od drugega do petega razreda pa so morali odteči krog v dolžini 500 metrov. Z malce treme, a vseeno borbeno, odločno in vztrajno so zastopali barve naše šole. Starejši in že malo bolj izkušeni učenci predmetne stopnje pa so svojo vztrajnost preizkusili na 700 metrov dolgi progi.

Danes nas je izjemno krasilo tudi športno navijaštvo. Stiskali in glasno smo spodbujali vse naše tekače. Najbolj naglas pa smo na koncu zaploskali trem učenkam, ki so se uvrstile na zmagovalni oder. Zlato medaljo med sedmošolkami si je okoli vratu poveznila Hana Gregorič (7. a). Z bronasto medaljo in pritečenim tretjim mestom pa sta nas razveselili tudi Vita Ocepek iz 3. a ter Lilu Piber iz 2. c.

Vsem udeležencem krosa čestitamo. Ponosni smo na vas in se že veselimo naših naslednjih skupnih športnih akcij!

Vaši učitelji športa,
Bogdan, Lucija in Maruša

FOTOGRAFIJE
Vseh obiskov 11, od tega danes 2.
Dostopnost