V okviru 4 izbirnih predmetov smo na razredni stopnji prespali v šoli iz petka na soboto (iz 15. na 16. decembra 2023). Pri predmetu Organizmi v naravi in umetnem okolju so nas obiskali študentje Pedagoške fakultete v Ljubljani in so nam pripeljali različne živali o katerih smo se pogovarjali in se jih tudi dotikali. Učenci, ki obiskujejo Načine prehranjevanja so skrbeli, da nismo ostali lačni, učenci, ki obiskujejo Astronomijo so postavili šolski teleskop in smo pozno ponoči gledali zvezde in planet Jupiter. V okviru predmeta Multimedija smo celoten večer posneli s pametnimi telefoni in kasneje te posnetke uredili v računalniški učilnici ter jih predvajali pred večernim filmom. Nekaj slik si lahko tudi sami ogledate.

Zapisala: Teja Koprivc